Gräfenhainichen is een stad vol geschiedenis en cultuur, gelegen in het schilderachtige landschap van Saksen-Anhalt. Tijdens de myCityHunt speurtochten in Gräfenhainichen ontdek je niet alleen historische bezienswaardigheden zoals de stadskerk St. Marien en de imposante watertoren, maar los je ook spannende raadsels op en verken je de stad op een speelse manier. Duik in de geschiedenis van de stad, leer meer over haar culturele bijzonderheden en laat je betoveren door de unieke sfeer.
Bij de myCityHunt speurtochten in Gräfenhainichen kom je langs verschillende bezienswaardigheden en los je daar spannende raadsels op. Begin bijvoorbeeld bij de stadskerk St. Marien, die in de 13e eeuw werd gebouwd en indruk maakt met haar indrukwekkende altaarstuk en de houten preekstoel uit de 17e eeuw. Een ander hoogtepunt is de watertoren van Gräfenhainichen, een imposant bouwwerk in Art Deco-stijl dat in 1928 werd ingewijd en een hoogte van 36,75 meter bereikt. Vergeet ook niet de Paul-Gerhardt-kapel, een klassiek bouwwerk ter ere van de beroemde lieddichter Paul Gerhardt. Hier kun je niet alleen een uitgebreide permanente tentoonstelling over zijn leven en werk zien, maar ook culturele evenementen bijwonen.
Tijdens onze speurtochten leer je meer over de rijke geschiedenis en cultuur van de stad. Gräfenhainichen werd voor het eerst vermeld in 1285 en heeft sindsdien een bewogen geschiedenis gekend. Wist je bijvoorbeeld dat de beroemdste zoon van de stad, de evangelisch-lutherse predikant en lieddichter Paul Gerhardt, hier in 1607 werd geboren? Of dat de stad tijdens de Dertigjarige Oorlog bijna volledig werd verwoest? Ook op culinair gebied heeft Gräfenhainichen veel te bieden. Probeer eens de regionale specialiteiten zoals de traditionele bakwaren uit een van de lokale bakkerijen.
Als je na je speurtocht in Gräfenhainichen nog meer van de omgeving wilt ontdekken, is een bezoek aan de Gremminer See de moeite waard. Deze ontstond uit een voormalige dagbouw en biedt vandaag de dag een schilderachtige omgeving voor wandelingen en ontspanning. Een ander hoogtepunt is het industriemonument Ferropolis, dat zich aan de oever van de Gremminer See bevindt. Hier kun je indrukwekkende machines uit de tijd van de bruinkoolwinning bewonderen en deelnemen aan verschillende evenementen. Sluit de dag af met een gezellig picknick aan het meer en geniet van de idyllische sfeer.
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Gräfenhainichen. Met de myCityHunt teamevenementen in Gräfenhainichen hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Gräfenhainichen maken.
Met myCityHunt wordt Gräfenhainichen jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Gräfenhainichen. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Gräfenhainichen. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Gräfenhainichen is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Gräfenhainichen kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Gräfenhainichen kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.