Ontdek de betoverende stad Lavaur in het hart van Zuid-Frankrijk met de speurtochten van myCityHunt! Deze tochten bieden je een unieke kans om de historische stad en haar bezienswaardigheden, zoals de Cathédrale Saint-Alain de Lavaur en de Tour des Rondes, te verkennen. Tijdens je avonturen los je niet alleen raadsels op, maar duik je ook diep in de geschiedenis en cultuur van Lavaur. En maak je geen zorgen, ook op culinair gebied heeft de stad veel te bieden!
De myCityHunt speurtochten in Lavaur leiden je door een stad met een rijke geschiedenis. De eerste schriftelijke vermelding van Lavaur dateert uit het jaar 1025, en sindsdien heeft de stad vele historische gebeurtenissen meegemaakt. Tijdens je speurtocht in Lavaur begin je misschien bij de indrukwekkende Cathédrale Saint-Alain de Lavaur, een bouwwerk uit de 13e eeuw dat opvalt door zijn gotische architectuur. Vervolgens ga je naar de Tour des Rondes, het laatste overblijfsel van de middeleeuwse stadsverdediging. Hier kun je je speurdersvaardigheden inzetten om spannende raadsels op te lossen en meer te leren over de geschiedenis van de stad.
Een ander hoogtepunt van je speurtocht in Lavaur zou de Église Saint-François de Lavaur kunnen zijn. Deze kerk, gebouwd in de 14e en 15e eeuw, maakt indruk met haar architectuur en de talloze kunstwerken binnenin. Ook de Pont de Lavaur, een historische brug die sinds 1960 als monument historique erkend is, moet op je lijstje staan. Elk van deze bezienswaardigheden biedt je de kans om raadsels op te lossen en tegelijkertijd meer te leren over de stad.
Tijdens je speurtocht in Lavaur zul je niet alleen plezier hebben, maar ook veel leren over de geschiedenis en cultuur van de stad. Lavaur was ooit een belangrijk centrum voor de teelt van wede (pastel), wat de stad in de middeleeuwen veel welvaart bracht. Je zult verhalen horen over de Albigenzische Kruistocht, waarbij de stad een tragische rol speelde, en ontdekken hoe Lavaur door de eeuwen heen herhaaldelijk werd bevochten en herbouwd.
Enkele interessante feiten die je tijdens je speurtocht in Lavaur kunt ontdekken: Wist je dat Lavaur in 1317 door de paus tot bisschopszetel werd verheven? Of dat de stad in de 18e eeuw een koninklijke zijdefabriek huisvestte? Deze en vele andere verhalen wachten erop om door jou ontdekt te worden.
Ook op culinair gebied heeft Lavaur veel te bieden. Proef lokale specialiteiten zoals Cassoulet, een stevige stoofpot van bonen en vlees, of maak een wandeling door de Jardins de l’Évêché, de bisschoppelijke tuinen in Engelse stijl. Deze speurtocht in Lavaur zal je niet alleen speels uitdagen, maar ook cultureel verrijken.
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Lavaur. Met de myCityHunt teamevenementen in Lavaur hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Lavaur maken.
Met myCityHunt wordt Lavaur jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Lavaur. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Lavaur. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Lavaur is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Lavaur kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Lavaur kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.