León, de hoofdstad van de gelijknamige provincie in Spanje, is een stad vol geschiedenis, cultuur en indrukwekkende architectuur. Tijdens de myCityHunt speurtochten in León kunnen jullie de gotische kathedraal, de Basiliek San Isidoro en het Casa Botines van Antoni Gaudí ontdekken. Tegelijkertijd lossen jullie spannende raadsels op en leren jullie meer over de rijke geschiedenis van de stad. León staat bekend om zijn culinaire specialiteiten zoals Cecina en Botillo, die jullie tijdens jullie reis zeker moeten proberen. Duik in de fascinerende wereld van León en laat je betoveren door de myCityHunt speurtochten!
Tijdens een speurtocht in León kom je langs verschillende historische en culturele bezienswaardigheden en los je daar spannende raadsels op. Een hoogtepunt is de indrukwekkende Catedral de León, beroemd om zijn prachtige middeleeuwse glas-in-loodramen. Een ander niet te missen punt is de Basiliek San Isidoro met het Pantheon der Koningen van León, waar je de fascinerende romaanse fresco's kunt bewonderen. Ook het Casa Botines, een vroeg werk van de beroemde architect Antoni Gaudí, maakt deel uit van de speurtocht. Deze en vele andere plekken maken de speurtocht in León tot een onvergetelijke ervaring.
Bij onze speurtochten leer je niet alleen meer over de bezienswaardigheden, maar ook over de geschiedenis en cultuur van León. De stad werd in het jaar 68 na Chr. gesticht door de Romeinse keizer Galba en diende als basis voor de Legio VII Gemina. León was later de hoofdstad van het Koninkrijk León en een belangrijke halte op de pelgrimsroute naar Santiago de Compostela. Wisten jullie dat León in de middeleeuwen welvarend werd door de veehandel? Een ander interessant hoofdstuk is de rol van de stad tijdens de Spaanse Burgeroorlog, toen het aan de kant van het Franco-regime stond. Op culinair gebied heeft León ook veel te bieden: probeer zeker de lokale specialiteit Cecina, een luchtgedroogd rundvlees, of de stevige Botillo.
Na een spannende speurtocht in León kun je de omgeving verder verkennen. Bezoek het Palacio de los Guzmanes, dat indruk maakt met zijn prachtige schilderingen, of het Museo de Arte Contemporáneo de Castilla y León (MUSAC), dat in 2007 de Europese Prijs voor Hedendaagse Architectuur won. Een wandeling door de oude stad, met zijn bewaard gebleven delen van de Romeinse en middeleeuwse stadsmuur, is ook de moeite waard. Sluit de dag af in een van de gezellige cafés aan het Plaza Mayor en geniet van de sfeer van deze historische stad.
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in León. Met de myCityHunt teamevenementen in León hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in León maken.
Met myCityHunt wordt León jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in León. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in León. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in León is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in León kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in León kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.