Welkom bij jullie myCityHunt speurtochten in Okotoks! Dit charmante stadje in Alberta biedt niet alleen adembenemende landschappen, maar ook een scala aan bezienswaardigheden en culturele hoogtepunten. Tijdens onze speurtochten in Okotoks kunnen jullie de beroemde Big Rock ontdekken, een van de grootste zwerfkeien ter wereld, die door de Blackfoot-indianen als herkenningspunt werd gebruikt. Duik in de geschiedenis en cultuur van deze levendige stad en los spannende raadsels op bij historische locaties. Laat je verrassen door de verscheidenheid aan myCityHunt speurtochten in Okotoks!
Tijdens een speurtocht in Okotoks wachten er tal van bezienswaardigheden op jullie, die je versteld zullen doen staan. Begin je ontdekkingsreis bij de Sheep River, die schilderachtig door de stad kronkelt. Hier kun je niet alleen van de natuur genieten, maar ook intrigerende raadsels oplossen. Een ander hoogtepunt is de Big Rock, een indrukwekkende zwerfkei die je meeneemt naar de geschiedenis van de Blackfoot-indianen. Ook de Okotoks Art Gallery, gehuisvest in een historisch treinstation, zal je verrassen met zijn verscheidenheid aan kunstwerken. Laat je inspireren door de bezienswaardigheden tijdens je speurtocht in Okotoks en ontdek de stad op een speelse manier.
De myCityHunt speurtochten in Okotoks zijn een geweldige manier om meer te leren over de geschiedenis en cultuur van de stad. Okotoks heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1800, toen de Canadese cartograaf David Thompson de regio verkende. De stad groeide rond een handelspost die in 1874 aan de Sheep River werd opgericht. Wisten jullie dat Okotoks ooit deel uitmaakte van de belangrijke handelsroute Macleod Trail? Deze liep van Fort Benton in Montana naar Calgary. Tijdens je speurtocht kom je ook culinaire specialiteiten tegen. Proef zeker de lokale lekkernijen die de diversiteit van de regio weerspiegelen. Laat je betoveren door de geschiedenis en cultuur tijdens je speurtocht in Okotoks!
Na je spannende speurtocht in Okotoks valt er nog veel meer te ontdekken. De omgeving van de stad biedt talrijke mogelijkheden voor buitenactiviteiten. De Big Rock is niet alleen een hoogtepunt tijdens de speurtocht, maar ook een ideale plek voor een picknick of wandeling. Het Sheep River Provincial Park nodigt je uit om van de schoonheid van de natuur te genieten en biedt tal van wandelpaden en picknickplaatsen. Als je meer over de regio wilt leren, bezoek dan de nabijgelegen steden Calgary en High River, die ook met hun bezienswaardigheden en culturele aanbiedingen verleiden. Sluit je dag in Okotoks af met een bezoek aan de omgeving en ervaar de diversiteit van deze unieke regio!
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Okotoks. Met de myCityHunt teamevenementen in Okotoks hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Okotoks maken.
Met myCityHunt wordt Okotoks jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Okotoks. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Okotoks. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Okotoks is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Okotoks kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Okotoks kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.