Regenstauf, een pittoreske markt in de Landkreis Regensburg, nodigt jullie uit voor spannende ontdekkingsreizen. Bij de myCityHunt speurtochten in Regenstauf kunnen jullie niet alleen genieten van het schilderachtige landschap langs de rivier de Regen, maar ook historische schatten zoals het kasteel Spindlhof en de ruïne van de burcht Forstenberg verkennen. Duik in de fascinerende geschiedenis van de stad en los daarbij uitdagende raadsels op die jullie naar de mooiste plekken leiden.
Tijdens jullie speurtocht in Regenstauf voert de route jullie langs verschillende bezienswaardigheden die de geschiedenis en cultuur van de stad weerspiegelen. Een hoogtepunt is het kasteel Spindlhof, dat tegenwoordig als opleidings- en conferentiecentrum dient. Vanaf hier hebben jullie een prachtig uitzicht over de omgeving. Ook de indrukwekkende ruïne van de burcht Forstenberg is een bezoek waard, die jullie mee terugneemt naar de middeleeuwen. Een ander hoogtepunt is de historische St. Jakobus kerk, die met haar architectuur en geschiedenis indruk maakt. Op deze plekken zullen jullie niet alleen versteld staan, maar ook spannende raadsels oplossen die jullie dieper in de verhalen van de stad laten duiken.
Bij onze speurtochten in Regenstauf leren jullie veel over de rijke geschiedenis en cultuur van de stad. Regenstauf werd voor het eerst in het jaar 970 genoemd en heeft zich sindsdien ontwikkeld tot een belangrijke locatie voor onderwijs, industrie en handel. Wisten jullie dat Johann Wolfgang von Goethe in 1786 Regenstauf bezocht? Of dat de beroemde schrijver Thomas Mann een treinongeluk in Regenstauf verwerkte in zijn verhaal "Das Eisenbahnunglück"? Zulke interessante feiten en nog veel meer wachten op jullie tijdens de speurtochten. Ook culinair heeft Regenstauf veel te bieden. Probeer eens de regionale specialiteiten in een van de gezellige gasthuizen.
Na jullie speurtocht in Regenstauf kunnen jullie de omgeving verder verkennen. Een bezoek aan de Sebastianskapelle, die in de jaren 1713 en 1714 werd gebouwd, is zeker de moeite waard. Ook de uitkijktoren op de Regenstaufer Schlossberg biedt een adembenemend uitzicht over de regio. Als jullie meer willen weten over de lokale flora en fauna, is een wandeling langs de rivier de Regen aan te raden. Voor degenen die de regionale keuken willen ontdekken, is een picknick met lokale specialiteiten zoals het stevige roggenmengbrood een geweldig idee. Laat de dag ontspannen eindigen en geniet van de indrukken die jullie tijdens jullie speurtocht in Regenstauf hebben opgedaan.
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Regenstauf. Met de myCityHunt teamevenementen in Regenstauf hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Regenstauf maken.
Met myCityHunt wordt Regenstauf jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Regenstauf. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Regenstauf. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Regenstauf is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Regenstauf kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Regenstauf kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.