Steinheim, een stad in de Kreis Höxter, biedt jullie met de myCityHunt speurtochten een spannende manier om de stad op speelse wijze te verkennen. Tijdens de speurtochten in Steinheim ontdekken jullie historische bezienswaardigheden zoals de St. Marienkerk en de Christuskirche. Jullie lossen daarbij uitdagende raadsels op en leren interessante feiten over de stad. Laat je betoveren door de geschiedenis en cultuur van Steinheim en geniet ondertussen ook van de culinaire specialiteiten uit de regio.
Tijdens jullie speurtocht in Steinheim komen jullie langs verschillende bezienswaardigheden en lossen daar spannende raadsels op. Een hoogtepunt is de St. Marienkerk, een indrukwekkend gebouw met een rijke geschiedenis. Ook de Christuskirche is een bezoek waard en biedt jullie de kans meer te weten te komen over het religieuze verleden van de stad. Een ander interessant doel is de Joodse begraafplaats aan de Detmolder Straße, die herinnert aan de Joodse gemeenschap van Steinheim. Deze en vele andere plekken maken de speurtocht in Steinheim tot een onvergetelijke ervaring.
Bij onze speurtochten in Steinheim leren jullie veel over de bewogen geschiedenis en de rijke cultuur van de stad. Steinheim werd voor het eerst rond 970 genoemd in de schenkingen van het klooster Corvey en kreeg in 1275 stadsrechten. De stad was een van de bakermatten van de missionering vanuit Würzburg en heeft een belangrijke religieuze geschiedenis. Wisten jullie dat Steinheim in de 19e eeuw een belangrijke rol speelde in de meubelindustrie? Veel belangrijke fabrieken ontstonden uit de in 1864 opgerichte timmerwerkplaats van Anton Spilker. Ook op culinair gebied heeft Steinheim veel te bieden: Probeer zeker de regionale specialiteiten die jullie tijdens jullie speurtocht kunnen ontdekken.
Als jullie na jullie speurtocht in Steinheim nog meer van de regio willen ontdekken, is een uitstapje naar de omgeving een goed idee. Het heuvelachtige voorland van het Eggegebergte en het natuurpark Eggegebergte nodigen uit tot verdere verkenning. De Emmer, die in Schieder wordt opgestuwd tot de Schiedersee, biedt mooie plekjes om te ontspannen. Ook de Stoppelberg, een van verre zichtbaar herkenningspunt van de Steinheimer Börde, is een bezoek waard. Laat de dag na jullie speurtocht in Steinheim rustig eindigen en geniet van de natuur in de omgeving.
Op basis van jarenlange ervaring kennen wij de speciale vereisten, die zich voordoen bij het plannen van een teamevenement in Steinheim. Met de myCityHunt teamevenementen in Steinheim hebben we daarom speciaal voor zakelijke klanten een pakket ontwikkeld. Dit breidt onze beproefde tochten uit met een aantal voordelen die onze speurtochten tot het perfecte teambuilding-evenement in Steinheim maken.
Met myCityHunt wordt Steinheim jouw speelveld! Het enige dat jij nodig hebt, is een ticketcode en een mobiele telefoon met internetverbinding.
Op de gewenste datum verzamel je jouw team in Steinheim. Dan begint de speurtocht: jouw gsm gidst jou en jouw team naar talloze bezienswaardigheden in Steinheim. Eenmaal daar beantwoord je lastige vragen en los je raadsels op. Je verdient punten door deze taken correct op te lossen.
Maar dat is nog niet alles: alle geregistreerde spelers ontvangen tijdens de rally speciale taken, zoals foto-opdrachten of quizvragen. De speurtocht zal je belonen met veel geweldige dingen, die je daarna in een fotogalerij kunt bekijken.
Tijdens de tour kun je op elk moment een pauze nemen voor een ijsje of een drankje! Na ongeveer 3 uur geeft de topscorelijst informatie over jouw algemene rangschikking.
Meer informatie over het verloop van onze speurtocht vind je hier: https://www.mycityhunt.nl/hoe-werkt-het.
De prijs voor een speurtocht in Steinheim is 12,99 € per persoon. In tegenstelling tot de prijsmodellen van andere aanbieders wordt bij myCityHunt de prijs per persoon in rekening gebracht. De totale prijs voor twee personen is bijvoorbeeld slechts 25,98 €, voor vijf personen 64,95 € enzovoort.
Tickets kunnen online in de ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.
De speurtocht in Steinheim kan op elk moment worden gespeeld! Als je een ticket hebt, kun je op een dag naar keuze, binnen de geldigheidsduur van 6 maanden, op elk moment spelen. Tickets voor de speurtochten in Steinheim kunnen in de online ticketshop via https://www.mycityhunt.nl/tickets worden geboekt.